Garanti, İade ve İptal Koşulları

www.mersinbaharat.com’da alışveriş, satın aldığınız ürünü sorunsuz olarak iade edebileceğinizi bildiğiniz için çok daha korkusuz ve keyif vericidir. Ürünleriniz her zaman resmi fatura ve irsaliyeleri ile size ulaşmaktadır.

Satın aldığınız ürün beklentilerinizi karşılamaz ise, ürünü www. mersinbaharat.com'a kolayca iade edebilirsiniz. İade işlemlerinizi aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz: Siparişiniz adresinize teslim edildiği tarihten itibaren 7 iş günü içerisinde www.mersinbaharat.com adresindeki “Destek” bölümünden iade talebi oluşturabilirsiniz. İadeye ilişkin e-posta bize ulaştıktan iadenizi nasıl göndereceğinize dair bilgilendirme maili tarafınıza gönderilecektir.

Ürünü, eksiksiz, orjinal faturası ve paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, yıkanmamış ve hiçbir şekilde zarar görmemiş haliyle, sipariş numaranız ve Mersinbaharat’ın tam adresini içeren belgelerle birlikte Mersinbaharat deposuna gönderebilirsiniz.

Depoda gönderdiğiniz ürün incelenecek ve Mesafeli Satış Sözleşmesi'nin cayma hakkına göre değerlendirilip ürünün iadesi alınacaktır.